#Aktualności

Zobacz co u nas!

Półkolonie w Parku Nauki Torus

Uczniowie odliczają już dni do ferii …. my też !

Zapraszamy  dzieci w wieku od 7 do 9 lat na półkolonie pod wieżą ciśnień.  Uczestnicy zajęć dowiedzą się kim jest „straszny smog” i jego przyjaciel kwaśny deszcz, odkryją jak zazielenić miasto oraz uruchomią odnawialne źródła energii. Nie zabraknie też elementów zabawy z robotyką i budowaniem maszyn z klocków lego. 

Zajęcia będą odbywać się w Parku Nauki Torus w godzinach od 11.00 do 16.00. Uczestnicy będą korzystać z oferty wegetariańskich obiadów w Cafe Pitagoras.

W związku z wytycznymi GIS dotyczącymi organizacji wypoczynku dzieci podczas ferii liczba osób w jednej grupie jest ograniczona. Zapisy będą odbywać się od czwartku (13.01.2022) od godziny 8.30. W pierwszej kolejności zapisywane będą dzieci, których rodzice lub opiekunowie dokonają rejestracji osobiście w kasie Parku Nauki Torus (ul. Płocka 34). Możliwa będzie też rejestracja pod nr telefonu 23 674 93 13.

Koszt udziału dziecka w półkoloniach to 280 zł za turnus. Zajęcia będą oddawały się w II turnusach. Pierwszy w terminie od 1 do 4 lutego, drugi w terminie od 8 do 11 lutego.
Każda osoba będzie mogła zapisać tylko 2 dzieci. 
Program zajęć na obu turnusach jest taki sam dlatego prosimy o zapisywanie konkretnego dziecka tylko na jeden termin.

ZAREZERWUJ BILETY JUŻ TERAZ

Zaoszczędź swój czas, kup bilet przez internet