#Aktualności

Zobacz co u nas!

Półkolonie w Parku Nauki Torus

13 grudnia rozpoczną się zapisy na dwa turnusy zajęć dla dzieci, które będą spędzać ferie w Ciechanowie. W ramach naszych półkolonii odbędą się warsztaty, zajęcia edukacyjne i muzyczne. Program obejmuje też zabawy sportowe oraz wyżywienie.

Park Nauki Torus po raz kolejny organizuje atrakcyjne półkolonie dla dzieci. Zajęcia dla uczniów w wieku 7-9 lat odbędą się w dwóch turnusach: 16-19 stycznia i 23-26 stycznia. Półkolonie będą trwały w tych dniach od godz. 11.00 do 16.15.

W programie znajdą się warsztaty naukowe z zakresu fizyki, chemii, konstrukcji łazików kosmicznych oraz zajęcia muzyczne. Podczas turnusów dzieci będą brać udział w zabawach sportowych na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 oraz na miejskim lodowisku.

Koszt uczestnictwa w turnusie dla jednego dziecka to 320 zł. Cena zawiera udział w zajęciach, wyżywienie w formie obiadów w Cafe Pitagoras, opiekę wychowawców i transport w czasie zajęć.

Zapisy na półkolonie w Parku Nauki Torus rozpoczną się 13 grudnia (środa) o godz. 10.00. Aby uniknąć kolejek, zapisy będą prowadzone wyłącznie w formie elektronicznej.

Formularz rejestracyjny online będzie dostępny od 13 grudnia (od godz. 10.00) na stronie internetowej Parku Nauki Torus (parknaukitorus.pl) w zakładce „Półkolonie”. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisaniu na listę uczestników decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Regulamin półkolonii dostępny jest tutaj https://parknaukitorus.pl/pliki-do-pobrania/

ZAREZERWUJ BILETY JUŻ TERAZ

Zaoszczędź swój czas, kup bilet przez internet