#Aktualności

Zobacz co u nas!

Park Nauki Torus w nowej edycji programu „Poznaj Polskę”

Już od dziś szkoły mogą składać wnioski w Programie „Poznaj Polskę”. Park Nauki Torus znalazł się na nowej liście rekomendowanych punktów edukacyjnych.

Program „Poznaj Polskę” ma na celu wsparcie szkół w realizacji zadań mających na celu uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego dzieci i młodzieży poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki. Przedsięwzięcie ma wspomóc realizację podstaw programowych dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Pozwoli urozmaicić zajęcia lekcyjne, dzięki czemu nauka nabierze praktycznego wymiaru.

Park Nauki Torus od 2019 r. prowadzi działania edukacyjne w których nauka oparta jest przede wszystkim na eksperymentowaniu, co tworzy warunki do zdobywania nowych umiejętności w niepowtarzalnym środowisku edukacyjnym. Po przedstawieniu naszej oferty edukacyjnej, dostępnych eksponatów i programu prowadzonych zajęć oraz interwencji władz miasta Ministerstwo Edukacji i Nauki przywróciło Park Nauki Torus na listę punktów wartych odwiedzenia.Szczegóły dotyczące składania wniosków dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Zapisy grup zorganizowanych tel. 236749313

ZAREZERWUJ BILETY JUŻ TERAZ

Zaoszczędź swój czas, kup bilet przez internet