#Aktualności

Zobacz co u nas!

Nowa wystawa w Parku Nauki Torus

Od 28 lutego zapraszamy do Parku Nauki Torus na nową wystawę czasową pn. „Poznaj i odkryj siebie”.  Jest to wystawa biologiczno-fizyczna ukazująca w unikalny sposób budowę człowieka. W naszych salach wystawowych pojawi się 14 nowych, interaktywnych eksponatów w których obszernie zaprezentowana została anatomia i budowa ludzkiego organizmu.

Osoby zwiedzające wystawę będą mały szansę poznać własny typ budowy ciała, posiadaną siłę rąk, budowę serca ludzkiego i innych organów wewnętrznych, budowę i zakres ruchu stawów oraz rozmieszczenie żył i tętnic w naszym organizmie. Zwiedzający dzięki grze „Przetraw to” zrozumieją jak działa układ pokarmowy człowieka. Wśród eksponatów nie zabraknie również ciekawostek i zagadek pogłębiających wiedzę o naszym organiźmie. Ze względu na swój charakter oraz różnorodność wystawa kierowana jest do szerokiej grupy zwiedzających. Świetnie będą bawić się na niej zarówno dzieci jak i dorośli. Wystawę będzie można zwiedzać do końca sierpnia 2023 r.

Park Nauki Torus jest otwarty dla zwiedzających sześć dni w tygodniu: od wtorku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00, a w weekendy od godz. 10.00 do 18.00. Osoby indywidualne mogą rezerwować bilety online poprzez stronę www.parknaukitorus.pl lub zakupić je bezpośrednio w kasie parku. Grupy zorganizowane proszone są o wcześniejszą rezerwację miejsc pod numerem telefonu +48 23 674 93 13.

ZAREZERWUJ BILETY JUŻ TERAZ

Zaoszczędź swój czas, kup bilet przez internet