#Aktualności

Zobacz co u nas!

Noc Muzeów

13 maja zapraszamy na nocne zwiedzanie wystawy i zagadkową grę terenową. Tego dnia wszyscy miłośnicy nauki będą mogli zwiedzić wystawy do godziny 21.00. Nie zabraknie również corocznej rodzinnej gry na terenie zielonym pod wieżą ciśnień.

Aby wziąć udział w grze trzeba zgłosić się do kasy parku i pobrać arkusz na odpowiedzi. Będzie on bezpłatnie rozdawany od godziny 18.00. Następnie należy odnaleźć kody QR, zeskanować je swoim telefonem komórkowym i rozwiązać przygotowane zagadki. Będą to zadania matematyczne oraz inne łamigłówki wymagające logicznego myślenia. Do ich rozwiązania przyda się pomoc zarówno młodszych jak i starszych członków rodziny. Nagrodą będzie do wyboru upominek z parku nauki lub lody z Cafe Pitagoras. Zabawa potrwa do godziny 21.00. Osoby chcące tego dnia zwiedzić wystawę w parku nauki będą mogły otrzymać wejściówki w cenie biletu ulgowego.

Dodatkowo Urząd Miasta Ciechanów uruchomił bezpłatny autobus, który będzie jeździł pomiędzy atrakcjami Ciechanowa. Pierwszy kurs rozpocznie się o godz.18.30. Trasa autobusu to: Zamek Książąt Mazowieckich – Muzuem Szlachty Mazowieckiej ul. Warszawska – Park Nauki Torus – Muzuem Pozytywizmu w Gołotczyźnie. Autobus będzie kursował do Parku Nauki Torus do godz. 20.45.

ZAREZERWUJ BILETY JUŻ TERAZ

Zaoszczędź swój czas, kup bilet przez internet