#Aktualności

Zobacz co u nas!

Karol Wójcicki promuje Park Nauki Torus

Znany popularyzator nauki, człowiek od gwiazd i kosmosu Karol Wójcicki wystąpił w spocie promującym Park Nauki Torus. Podczas wizyty w Ciechanowie podkreślał, że obiekt, jak i zrewitalizowana wieża ciśnień, wywarły na nim duże wrażenie. Poprzednim razem był w tym miejscu, gdy prowadzone były roboty.

Karol Wójcicki kibicował ciechanowskiej inwestycji. Miasto zaprosiło go do współpracy przy promocji. Pierwszy spot z jego udziałem nagrany został w 2017 r. Teren był wówczas placem budowy. Od tamtej pory wieża ciśnień wraz z otaczającym ją terenem przeszły całkowitą metamorfozę. Niszczejąca, rdzewiejąca wieża została odnowiona, pomalowana i zyskała poszycie z blachy tytanowo cynkowej. Przy wieży wyrósł budynek, stanowiący obecnie miejsce interaktywnej edukacji poprzez zabawę.

W najnowszym spocie Karol Wójcicki zaprasza do odwiedzenia Parku Nauki Torus, podkreślając ciekawą ofertę Parku jak również wyjątkowość samej wieży ciśnień. Karol spacerował na zewnątrz, jak również z pierwszymi zwiedzającymi testował znajdujące się w budynku eksponaty. Bardzo spodobała mu się koszulka z wizerunkiem Nicolasa Tesli i napisem „Prąd aż mnie przeszył na widok wieży ciśnień w Ciechanowie”. Ta i inne koszulki z wizerunkami słynnych naukowców dostępne są w naszym sklepiku. Znajdziecie tu również wiele różnorodnych gadżetów z motywami wieży ciśnień.

Zobaczcie nasz film z udziałem Karola Wójcickiego i oczywiście odwiedzajcie nas. Przekonajcie się, jakie atrakcje czekają na Was w Parku Nauki Torus.  Film dostępny w jest zakładce Galeria oraz TUTAJ.

ZAREZERWUJ BILETY JUŻ TERAZ

Zaoszczędź swój czas, kup bilet przez internet