#Aktualności

Zobacz co u nas!

Godzina kodowania

Poświęć godzinę na naukę programowania w ramach światowej akcji „Godzina kodowania” Zapraszamy na zajęcia, które przekonają was, że programowanie nie jest trudne i skomplikowane, a może być łatwe i zabawne.

Dla najmłodszych (7-9 lat) zajęcia pn. “Sztuczna Inteligencja Ratuje Oceany”. Informatyka obejmuje znacznie szerszy zakres od kodowania! Poznawaj sztuczną inteligencję, uczenie maszynowe, dane treningowe i uprzedzenia, a także zgłębiają kwestie etyczne i sposoby wykorzystania sztucznej inteligencji do rozwiązywania problemów na świecie.

Dla trochę starszych (10-13 lat) “Uratuj Królestwo Code Combat”. Python wydaje się trudny lecz my zabierzemy was do krainy “Code Combat”. Jako bohaterowie będziecie przemierzać straszliwe lochy, w których jedynie nabyte umiejętności pomogą przejść na kolejny poziom. Zdobywaj punkty exp, diamenty, przedmioty rozwijaj swoją postać i co najważniejsze poznaj podstawy programowania w języku Python.

Dla nastolatków (wiek 13+) “Python poznaj zasady języka programowania”. W czasie godzinnej lekcji poznamy podstawową składnię języka Python. A pomogą nam w programy edukacyjne. Pierwszy pomoże nam zrozumieć jak można wykorzystać ten język programowania, a drugi pozwoli nam na odwrócenie ról. Tym razem to my będziemy musieli wykonać komendy programistyczne. Pracujemy na laptopach i tabletach, które zapewnimy. Uczestnicy nie muszą przynosić swoich .

Zapisy pod numerem tel. 23 674 93 13 lub osobiście w kasie Parku Nauki Torus.

ZAREZERWUJ BILETY JUŻ TERAZ

Zaoszczędź swój czas, kup bilet przez internet