#Aktualności

Zobacz co u nas!

Ferie w Parku Nauki Torus

Zapraszamy na FERIE w PARKU NAUKI TORUS pełne nauki i zabawy.

Zajęcia będą odbywać się w godzinach 11.00-16.00. Będą mogli wziąć w nich udział najmłodsi w wieku od 7 do 9 lat (roczniki 2013-2015). W programie znajdą się: warsztaty naukowe, zajęcia o ekologii i zmianach klimatycznych. Uczestnicy dowiedzą się jakie są praktyczne miary wszystkich rzeczy, stworzą fale i tornada, a także poznają pustynne tereny. Nie zabraknie też elementów zabawy z robotyką i budowaniem maszyn z klocków lego. Z okazji obchodzonego roku kopernikańskiego pojawią się zajęcia o układzie słonecznym. Poza zajęciami naukowymi dzieci będą brać udział w zabawach sportowych na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 oraz na tzw. „dmuchańcach” w Hopa Parku.

Półkolonie zostaną zorganizowane w II turnusach: 14-17 oraz 21-24 lutego. Koszt za jedno dziecko/turnus to 300 zł (cena zawiera udział w zajęciach, transport, wyżywienie w formie obiadów w Cafe Pitagoras oraz opiekę wychowawców).

Zapisy rozpoczną się 21 stycznia (sobota) od godz. 10.00. W pierwszej kolejności zapisywane będą dzieci, których rodzice lub opiekunowie dokonają rejestracji osobiście w kasie Parku Nauki Torus (ul. Płocka 34). Jedna osoba może zapisać do dwóch uczestników. Możliwe będą też zapisy telefonicznie pod nr 23 674 93 13.

ZAREZERWUJ BILETY JUŻ TERAZ

Zaoszczędź swój czas, kup bilet przez internet