#Aktualności

Zobacz co u nas!

Autobusem do Torusa

Park Nauki Torus rozpoczął współpracę z Zakładem Komunikacji Miejskiej w Ciechanowie. Każda grupa z ciechanowskich szkół, może skorzystać z autobusu dowożącego uczniów bezpośrednio ze szkoły do parku nauki.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej dużym utrudnieniem  dla grup szkolnych jest dotarcie do nas, gdyż ze względów sanitarnych komunikacja miejska nie jest rekomendowanym środkiem transportu. Starając się ominąć te przeciwności Park Nauki Torus podjął współpracę z Zakładem Komunikacji Miejskiej w Ciechanowie w celu organizacji indywidualnych dojazdów grup szkolnych do Parku Nauki Torus.  Każda z grup może skorzystać ze specjalnie wynajętego autobusu ZKM, mogącego pomieścić do 40 uczniów.  Autobus podjeżdża pod szkołę o godzinie 9.15 (dni od wtorku do piątku) i dowoził grupę na zajęcia do parku nauki na godzinę 9.30. Zajęcia (zwiedzanie + warsztaty) trwają do godziny 11.15. Następnie autobus odwiózi grupę z powrotem do szkoły. Co ważne w czasie pobytu grupy w parku nauki, autobus cały czas czeka, nie realizując w tym czasie innych usług przewozowych. Koszt takiej usługi to 125 zł brutto. Jest to ryczałt niezależnie od odległości szkoły od parku nauki i liczby dzieci.

Aby skorzystać z tej oferty należy:

  1. Skontaktować się z kasą Parku Nauki Torus tel. 236749313 i uzgodnić termin zwiedzania.
  2.  Pracownicy parku przyjmując rezerwację z dojazdem, umawiają przyjazd autobusu pod konkretną szkołę na godzinę 9.15. Nauczyciele nie muszą dodatkowo kontaktować się z ZKM.
  3.  Po przybyciu grupy do parku nauki, nauczyciel opłaca jedynie koszt zwiedzania i warsztatów
  4.  Po realizacji usługi ZKM wystawia fakturę z odroczonym terminem płatności, a pracownicy parku nauki przekazują ją opiekunowi grupy do uregulowania płatności.

Mam nadzieję, że rozszerzenie usługi zwiedzania Parku Nauki Torus o dowóz uczniów, ułatwi Państwu organizację atrakcyjnego, ale przede wszystkim bezpiecznego wyjścia dzieci. Szczegóły pod numerem telefonu 23 674 93 13.

ZAREZERWUJ BILETY JUŻ TERAZ

Zaoszczędź swój czas, kup bilet przez internet